Z pewnością wielu z nas chciałoby samodzielnie dbać o miejsca pochówku najbliższych osób. Jedna obowiązki zawodowe, duże odległości lub stan zdrowia bardzo często uniemożliwiają nam tę możliwość. Nagrobki i pomniki znajdujące się na cmentarzach trzeba poddawać regularnemu sprzątaniu oraz konserwacji. W przeciwnym razie będą one bardziej podatne na uszkodzenia oraz niekorzystny wpływ warunków atmosferycznych.

Firma sprzątająca groby w Warszawie przyjdzie z pomocą każdemu, kto chce zadbać o miejsce spoczynku bliskiej osoby. Przedsiębiorstwo oferuje wszystkim zainteresowanym szeroki wachlarz usług pojedynczych oraz pakietów, które pozwolą przywrócić nagrobkowi piękny wygląd. Firma zajmuje się m.in. sprzątaniem nagrobków, które obejmuje wymianę kwiatów i usunięcie wypalonych zniczy, porządkowanie przestrzeni wokół, grabienie liści czy usunięcie gałęzi. Kolejną usługą proponowaną prze przedsiębiorstwo jest mycie nagrobków. To bardzo istotne, bez względu na to, z jakiego surowca jest on wykonany. Aby zapewnić nagrobkowi właściwą pielęgnację, należy go myć co około 4 miesiące. Firma wykorzystuje do tego celu profesjonalne środki, dopasowane do rodzaju kamienia.

Biała Lilia oferuje też usług związane z opieką nad pomnikami. W jej ramach dokonuje się dokładnego sprzątania obiektów oraz ich otoczenia, usuwania np. mchów, starych kwiatów czy wosku z wypalonych zniczy. W tej usłudze wykonuje się też koszenie trawników, przycinanie żywopłotów oraz usuwanie gałęzi.

Sprzątanie grobów w Warszawie to dość trudne zadanie. Wychodząc naprzeciw potrzebom klientów, Biała Lilia przygotowała ofertę kilku korzystnych pakietów usług. Pierwszy, pakiet brązowy, to zbiór usług rocznicowych (rocznica urodzin, śmierci lub Święto Zmarłych). Obejmuje sprzątanie, mycie oraz zapalenie jednego znicza. Drugi, pakiet srebrny, przeznaczony jest dla klientów, którzy chcieliby zadbać o groby bliskich zwłaszcza w okresie świąt (Wielkanocy, Bożego Narodzenia czy Święta Zmarłych). Pakiet ten zawiera mycie i sprzątanie, a także odśnieżanie w okresie zimowym. Ostatni, pakiet złoty to całoroczna opieka nad grobem. W jej ramach co miesiąc wykonuje się sprzątanie, a przy okazji świąt także mycie. Po każdorazowej wizycie zapalany jest także znicz.

Firma sprzątająca groby w Warszawie do każdego zlecenia podchodzi profesjonalnie. Po każdej z wizyt klient otrzymuje dokumentację fotograficzną, ukazującą stan sprzed sprzątania i po nim. Jeśli chcesz dowiedzieć się szczegółowych informacji, skontaktuj się z nami.